Michal Chelbin Ouka Leele Ellen Kooi Clemens Ascher

Portfolyo Değerlendirmesi

Portfolyo Değerlendirmeleri, 8 – 18 Ekim, 2020 tarih aralığında değerlendirmeyi yapacak yorumcunun müsaitliğine göre yapılacaktır. Güncel bilgi için lütfen Facebook sayfamızı beğenin ve e-posta listemize üye olun.

Portfolyo Değerlendirmesi, ileri düzey ve ciddi bir bakış açısı benimseyerek çalışan ve işlerine bu bakış açısını yansıtan fotoğrafçılara yönelik olarak planlandı. Etkinlik, yeni mezunların katılımına da açık. Randevu almak için lütfen aşağıdan kayıt oluşturun. Başvurunuzu hızla incelememize olanak veren otomatik bir e-posta sistemimiz var. Değerlendirme randevuları başvuru sırasıyla belirlenmektedir.

Başvuru yaptığınızda sizi yönlendirebilmemiz ve randevularınızı hızlıca oluşturabilmemiz için listedeki yorumcuları dikkatle inceleyin.

Online randevu için gerekli bilgileri, size atanan kişiyi ve görüşme sürenizi bildireceğiz. Daha fazla bilgi için gözünüz internet sitemizde ve Facebook sayfamızda olsun.

DİKKAT!

Sınırlı sayıda görüşme randevusu olduğunu unutmayın. Online portfolyo değerlendirme randevuları sınırlı olduğundan talep ettiğiniz tüm isimlerle görüşebileceğinizi garanti edemiyoruz.

Online gerçekleşecek değerlendirme seanslarına zamanında gelmeniz ve ön hazırlık yapmış olmanız çok önemlidir. Görüşmelerde ayrılan sürenin uzatılması söz konusu olmayacaktır ve kaybedilen zaman telafi edilmeyecektir.

NELER GEREKLİ?

Katılımcıların online ortamda sunacağı, halihazırda tamamlanmış bir fotoğraf serisi ya da üzerinde çalıştıkları bir projeye ait bir portfolyo olmalıdır. Değerlendirme oturumlarına katılacak kişilerin sabit bir beklentiye sahip olmaları gerekir.

Görüşmelerde genel bir değerlendirme alınabilir, kavramsal gelişim üzerine birlikte düşünülebilir, yapıcı değişiklik önerileri talep edilebilir vb.

YORUMCULAR

Onaylanan yorumcuların listesi aşağıdadır. Bilgi için fotoğraflara tıklayınız. Öngörülemeyen sebeplerden dolayı bu liste değişebilir.

Başvurular 3 kişiyle sınırlıdır.

Brett Rogers

Brendan Embser

Metin Çavuş